در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس زیر سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

 پاسخ: تیم سنگ نوفل برحسب نیاز و خواست مشتریان ، ابتدا مشاوره ی کارشناسی شده و بدون جهت گیری ارائه می دهد . سپس بر اساس نیاز ایشان ، باکیفیت ترین سنگ را با متعادل ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می دهد .

 پاسخ: رسالت سنگ نوفل بر این است که ابتدا یک مشاور آگاه و صادق باشد ، سپس یک فروشنده متخصص و منصف در قیمت .

 پاسخ: از طریق ارسال ایمیل ، تماس با شماره های داخلی بخش فروش مجموعه و شبکه های اجتماعی ( واتس آپ ، اینستاگرام ، لینکدین )

 پاسخ: تمام تلاش و هدف تیم سنگ نوفل در ارائه اطلاعات کامل و صحیح  ، صرفه جویی در زمان ارزشمند مشتریان و سهولت در خرید می باشد . لذا با بهره گیری از به روزترین راه های ارتباطی این مهم را امکان پذیر نموده ایم .

 پاسخ: پس از برقراری ارتباط با واحد فروش ، چنانچه سنگ خاصی مدنظر داشته باشید ، بعد از اعلام سایز ، مقدار و نوع سنگ ؛ استعلام قیمت می گیرید . در صورتیکه نیازمند مشاوره و اطلاعات بیشتر باشید ، کارشناسان مجموعه پس از ارائه اطلاعات ، اقدام به ارسال تصاویر محصول می نمایند . بعد از آن در صورت تایید محصول ، سفارش شما در غالب پیش فاکتور ثبت می شود .

 پاسخ: بله ، حیطه فعالیت مجموعه سنگ نوفل مشارکت و همکاری با حرفه ای ترین کارخانه های مطرح کشور می باشد . از این رو قادر به تامین هرنوع سنگ می باشیم .

 پاسخ: شما طی تماس با کارشناسان  سنگ نوفل و مشخص نمودن نوع درخواست ، متراژ ، کیفیت و سایز مورد نظر ؛ در کمترین زمان ممکن می توانید پیش فاکتور رسمی دریافت نمایید .

 پاسخ: با ارسال ایمیل یا تماس با تلفن های بخش فروش می توانید از خدمات رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید .

 پاسخ: بله ، ضمن اینکه در ابتدای تصمیم گیری مشتری ، تصاویری از زوایای مختلف سنگ ارسال می شود ؛ به هنگام بارگیری مرسوله نیز ، ایشان را در جریان بارگیری سفارششان بصورت لایو یا فیلم قرار می دهیم .

 پاسخ: بله ، مطابق با قیمتی که توسط سازمان حمل و نقل اعلام می شود ، هزینه های جانبی همچون بارگیری و چیدمان بار و حق دفتری به این مبلغ اضافه می گردد و قیمت نهایی به عنوان هزینه باربه مشتری ارائه می گردد .

 پاسخ: بعد از محاسبه سفارش شما ( براساس متراژ یا حجم ) نوع کامیون انتقال بار مشخص می گردد . سپس از دفاتر مجاز حمل ونقل شهری ، درخواست کامیون می شود .

قیمت پایه بین شهری  ( که توسط سازمان حمل و نقل تعیین می شود ) به هزینه های بارگیری ، چیدمان اصولی بار ، بیمه و حق دفتر باربری اضافه می شود و قیمت نهایی در برگه رسمی بارنامه ثبت می گردد . این مبلغ پس از تخلیه بار ، توسط خریدارسنگ به راننده پرداخت می شود .

 پاسخ: بله ، تمام تلاش ما بر ارائه بهترین خدمات به تمام نقاط کشور می باشد .

 پاسخ: بله ، بهترین درجه کیفی سنگ بعد از بسته  بندی و تشریفات گمرکی ،آماده بارگیری و ارسال می شود .